Kurumsal

Modern çağın gerektirdiği, kusursuz hizmet anlayışını kendisine prensip edinen Kervan Yemek; üretimden sorumlu gıda mühendisleri ile eğitimli personeli ve araçları ile, hizmet ağını her geçen gün daha da büyüterek sürdürmektedir. Yemekler kapalı kazanlarda pişirilip yine aynı şekilde kapalı termoboxlar ile servis edilmekte olup hammadde ile ürün numuneleri her periyotla kontrollü olarak alınmalıdır.


Tüm çalışanlarımız Sağlık Bakanlığı’na bağlı olan hastanelerde 3 ayda bir portör tahlili ve akciğer taramalarından rutin olarak geçirilmektedir.


Çağımızda çok hızlı bir şekilde yaşanan bilimsel ve teknolojik faaliyetlerin dünyamızda globalleştirip rekabeti giderek yoğunlaştırdığı bir ortamda kaliteli hizmet üretim tek başına yeterli değildir.


Kalitenin yanında fiyat ve hızda büyük önem kazanmıştır. Bu bakımdan müşteri memnuniyetini sağlamak için Kalite, maliyet, termin, esneklik ve hijyen doğrultusunda müşterilerimizin beklentilerine uygun kaliteyi hesaplı ve tam zamanında olacak şekilde bütün çalışanlarımız tarafından benimsenmiş bir olgudur. Hepimizin hedefi; kalite ilkelerimiz doğrultusunda müşterilerimizin beklentilerine uygun kalitesi hesaplı ve tam zamanında olacak bir şekilde, bütün hizmet süreçlerimizde gerçekleşmektedir. Belirtilen hedefe en sağlıklı bir şekilde ulaşmanın yolunun "toplam kalite yönetimi" olduğu bilincindeyiz.


Kalite sistemimizi ISO 9001: 2008 standardı ve TSE sisteminin gereklerine göre uyarlamanın "toplam kalite yönetimi " ne ulaşmanın aşamalarından biri olarak görmekteyiz. Ayrıca HCCP sistemi ile hijyen ve sanitasyon açısından da müşterilerimizi güvence altına almış bulunmaktayız. Firmamız mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak üzere, haftanın 7 günü 24 saat her türlü hizmeti vermek için çalışmaktadır.


Misyonumuz


Gıda sektöründe İstanbul'da ve Türkiye'de 1984% yılların başından itibaren gelişmiş alt yapısı, tecrübeli ve eğitimli kadrosuyla birlikte iddialı bir şekilde hizmet vermekteyiz.


Gayemiz, siz değerli müşterilerimizin kalıcı tercihi olmaktır.


Türkiye mutfağına özgü tatları ve çeşitleri, tüm dünya insanlarına tanıtmak ve tüm dünya yemeklerini de Türk insanı ile tanıştırmak için gerekli personel, altyapı ve ekipmanımızla birlikte siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için yola çıktık.


Bu alanda en iyi, en temiz, en sadık, en güvenilir, en başarılı olmak için bütün "en"leri sıraladık.